Wrocławski Park Wodny to jeden z największych tego rodzajów obiektów w naszym kraju. Co roku odwiedza go znaczna liczba klientów. Co sprawia, że obiekt ten cieszy się niesłabnącą popularnością zarówno wśród mieszkańców Wrocławia jak i osób przybywających do stolicy Dolnego Śląska w celach turystycznych?

Wrocławski Park Wodny powstał w 2008 roku. Od początku obiekt ten miał być największym miejskim ośrodkiem, który będzie oferował szeroki wybór usług związanych z aktywnym wypoczynkiem i rozrywką w jednym. Dla osiągnięcia założonego celu stworzono obiekt, który będzie spełniał wiele oczekiwań potencjalnych klientów, szukających w tych murach relaksu związanego z wodą.

Największy Park Wodny w Polsce

Najważniejsze we Wrocławskim Parku Wodnym są baseny. Istnieje ich kilka, więc z łatwością każdy może znaleźć miejsce najbardziej odpowiadające indywidualnym potrzebom. Pełnowymiarowy basen pływacki, basen z falami, leniwa rzeka, a także strefa dla dzieci z basenem, jak również cztery jacuzzi i dwa zewnętrzne baseny solankowe powinny zaspokoić nawet najbardziej wymagających klientów.

Z basenami są również związane zjeżdżalnie, cieszące się ogromną popularnością. Siedem tego rodzaju obiektów, w tym jedna zjeżdżalnia multimedialna, zapewniają świetną zabawę zarówno dla dzieci jak i ich rodziców. Nic zatem dziwnego, że kolejki do każdej ze zjeżdżalni ustawiają się na długo przed otwarciem.

Wrocławski Park Wodny posiada również szeroką ofertę dla osób szukających odnowy biologicznej w saunie. Saunarium to strefa, w której znajdują się cztery łaźnie fińskie, dwie łaźnie parowe, a także sauna kamienna, sauna fińska, sauna ziemska i basen Thalasso. W Saunarium odbywają się również osobne ceremonie, które umożliwiają doświadczenie dobrego wykorzystania czasu w trakcie pobytu w tej strefie.

Wrocławski Park Wodny posiada również ofertę dla osób chcących poćwiczyć na siłowni lub też dedykowanych zajęciach fitness. Szeroki wybór zajęć i długie godziny otwarcia sprawiają, że z łatwością możesz znaleźć najbardziej odpowiadające potrzebom ćwiczenia w najbardziej dogodnym dla siebie czasie.

Po wysiłku fizycznym możesz również uzupełnić stracone kalorie w restauracji znajdującej się we Wrocławskim Parku Wodnym. Cała oferta sprawia, że jest to wręcz wymarzone miejsce na weekendowy wypad z rodziną lub w gronie bliskich przyjaciół.

Brak recenzji - oceń!

Ocena obiektu

Przeczytaj poprzedni wpis:
ZOO
ZOO we Wrocławiu

Wrocławski ogród zoologiczny to jedno z ulubionych miejsc odwiedzanych przez mieszkańców stolicy Dolnego Śląska, jak również i turystów odwiedzających miasto....

Zamknij